תפריט יצירת קשר התקשר

אבחון דידקטי - מחיר

אבחון דידקטי - מחיר
מחירון אבחון דידקטי
  • מחיר משתלם
  • צוות מסור ומיומן
  • תוצאות מהירות
  • ייעוץ מקצועי
התקשרו עכשיו! 077-7299940
קרא עודקרא עוד
מעוניינים לשמוע עוד פרטים?
שלחו לנו הודעה!

הורים רבים וגם אנשי חינוך שמחפשים את מחיר האבחון הדידקטי באינטרנט מגלים שאתרים רבים מציעים מחירים שונים לאותו אבחון. מדי שנה, יותר ויותר ילדים ניגשים לאבחונים דידקטיים והמחירים יכולים להיות מאוד מבלבלים מכיוון שישנם מכוני אבחון שונים המציעים מחירים שונים בהפרשים ניכרים. כמובן שחלק נכבד מההפרשים האלו נזקפים לזכות התחרות הרבה שיש בתחום, אך זוהי לא הסיבה היחידה.

אחד הדברים שמשפיעים על עלות אבחון דידקטי הוא מקצועיות האנשים אשר מעבירים את האבחון. אבחון דידקטי צריך להתבצע על ידי מאבחן מוסמך ובעל ניסיון אשר ידע לאבחן את הילד שלכם בצורה הטובה ביותר וגם יתן את ההמלצות. על מנת לעשות זאת יש להקדיש זמן רב כדי להבין את צרכיו של הילד המאובחן. עם זאת, חשוב לוודא שמכון האבחון אכן עושה זאת ושהאדם שמבצע את האבחון אכן עומד בדרישות. לעתים האדם שעושה את האבחון אינו עומד בדרישות אלו אלא שרק החתימה הסופית נעשית לאחר שיחה עם המאבחן. זוהי לא הדרך המומלצת ואם אתם רוצים את הטוב ביותר לילד שלכם אסור להתפשר בנושאים אלו.

מהו מחירון של אבחון דידקטי?

מחירו של אבחון דידקטי הוא החל מ-1390 ₪. ניתן ליצור איתנו קשר כדי לקבל הצעת מחיר מדויקת לפי הצרכים שלכם. צוות המכון ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת. יש לבים לב שלמרות המחיר המעולה שאנחנו מציעים אנחנו גם מבצעים את האבחון הדידקטי אצלכם בבית כך שיש פה חיסכון וגם נוחות. אנחנו מתחייבים לתת לכם מחיר זול ביחס לשוק אך יחד עם זאת לשלוח אליכם הביתה את הצוות המקצועי ביותר שברשותנו על מנת שאתם תהיו שבעי רצון.

ווצאפ